Hakkımızda

 

Hakkımızda

 

Unigen Yapı Malzemeleri olarak ticari tip zemin kaplama malzemeleri konusunda uzmanlaşıp 10 yılı aşkın süredir yapı sektöründe faaliyet göstermekteyiz.
Dünyada önde gelen birçok markanın temsilciliğini yapmakla birlikte, yükseltilmiş döşeme sistemlerinde kendi markamız ile üretim yapmaktayız.
Yurtdışı ziyaretlerimiz vesilesi ile tanışıp , Unigen ailesinin küçük bireylerinde kullanmaya başladığımız oyun matları bizim çok daha eğlenceli bir sektörle tanışmamıza vesile oldu. Kendi çocuklarımızın bu eğlenceli oyun matları ile yaşadığı tecrübeler ve çözüm ortağı olduğumuz anaokullarının olumlu geri dönüşleri neticesinde , sizlerin de oyun matlarımıza daha kolay ulaşabilmenizi sağlamak için www.unigo.com.tr e-ticaret sitesini kurduk.
Unigo temsilciliğinde Türkiye’de satışa sunulan Dwinguler oyun matları I&S firması tarafından, Avrupa oyuncak standartlarına uygun ileri teknoloji ile üretilmekte olup tüm dünyada severek kullanılmaktadır.
I&S, 20 yılı aşkın tecrübesi ile zehirli madde içermeyen, çevreye duyarlı çocuk ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir üreticidir. Kalite kontrol sistemleri uluslararası sertifikasyon otoritelerinin onayı ile ISO 9001:2008 standartlarını başarı ile belgelendirmiştir.
Dwinguler oyun matları, zararlı ve toksik madde içermediğine dair tüm uluslararası testlerden geçmiştir. Ağır metaller, endokrin engelleyici, formaldehit ve BPA içermez. Dwinguler oyun matları Amerika, Kanada, Avrupa ve Asya ülkelerini de içeren büyük bir coğrafyada satışa sunulmaktadır.
www.unigo.com.tr adresimizle birlikte www.dwinguler.com.tr adresimizden de ürünlerimiz ile bilgi alabilirsiniz. Unigen Yapı ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz www.unigen.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
 

metin içeren bir resim

Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.